• Wolontariat

     • GROSIK DO GROSIKA

     • GROSIK DO GROSIKA – właśnie pod taką nazwą rozpoczyna się nowa akcja charytatywna zorganizowana przez Fundusz Pomocy Dzieciom i Młodzieży im. Matki Bożej z La Salette. W ciągu kilku najbliższych miesięcy nasza szkoła będzie zbierać monety o nominałach od 1gr do 5zł.

    • Akcja "Dzień Pluszowego Misia"

     • MIKOŁAJKOWA ZBIÓRKA DLA SCHRONISKA DLA BEZDOMNYCH ZWIERZĄT

     • HU HU HA, HU HU HA NASZA ZIMA ZŁA ALE ZIMA Z MIKOŁAJEM JEST W SCHRONISKU CIEPŁYM MAJEM!!!

      Informujemy, że w dniach od 20 listopada do 4 grudnia na terenie naszej szkoły zostanie przeprowadzona mikołajkowa zbiórka na rzecz Schroniska dla bezdomnych zwierząt w Mysłowicach.

      Potrzebne są przede wszystkim smycze 3 metrowe przepinane, szelki, obroże, środki czystości, kuwety i łopatki do kuwet oraz karmy Brit.

      Dary prosimy składać do kartonu znajdującego się przy wejściu głównym.

      Za wszelką pomoc w imieniu zwierząt serdecznie dziękujemy!

      Za akcję odpowiedzialne są panie: Agnieszka Balicka, Izabela Radwańska, Klaudia Warczek, Monika Wróbel oraz Agata Żymła.

     • KIERMASZ BABECZEK DLA PODOPIECZNYCH FUNDACJI BAJTEL - MYSŁOWICE POMAGAJĄ

     • W naszej szkole zostanie przeprowadzona akcja charytatywna na rzecz podopiecznych fundacji Bajtel - Mysłowice Pomagają. Akcja charytatywna ma polegać na upieczeniu różnego rodzaju ciast lub babeczek przez uczniów, rodziców, nauczycieli i przeprowadzeniu kiermaszu charytatywnego na terenie placówki. (Chętnych rodziców do upieczenia ciast prosimy o kontakt z p. B.Odrzywołek, p. W.Smudą, P. A.Balicką i p. A.Żymła ).

      Przeprowadzenie akcji w naszej szkole odbędzie się 21, 22.11.2019 r. (ciasta powinny być dostarczone do szkoły rano: 21 lub 22.11.2019)

      Zebrane pieniądze będą przekazane na leczenie i rehabilitację podopiecznych Fundacji Bajtel - Mysłowice Pomagają.

      Celem akcji charytatywnej jest propagowanie wśród dzieci i młodzieży: wrażliwości i chęci pomocy osobom potrzebującym, uwrażliwienie na krzywdę drugiego człowieka, integrację uczniów, rodziców, nauczycieli i środowiska lokalnego.

      Całość pieniędzy - którą uda nam się zebrać zostanie przekazana na pomoc dla podopiecznych Fundacji Bajtel- a dokładnie na leczenie i rehabilitację wspaniałych dzieci z naszego miasta: Kamilka, Alana, Franusia, Martynki, Bartusia, Krystiana, Olka i Radka.
      Co dostaniemy w zamian- wdzięczność, uśmiech dzieci i podziękowania!

    • Zbiórka przyborów szkolnych dla Domu Dziecka im. Św. Ojca Pio w Mysłowicach