• "Cztery zielone słonie"

• W ramach konkursu " Szkolna Aktywność Fizyczna" uczniowie klasy 2b razem z wychowawczynią Panią Beatą Odrzywołek pokazali, jak odstresowują się na zajęciach lekcyjnych i odzyskują energię do dalszych zajęć.

Ćwiczenia śródlekcyjne wypełniła pokazana z humorem piosenka "Cztery zielone słonie".

By zobaczyć nasz film, SKOPIUJ poniższy link i wklej go w okno przeglądarki internetowej. Ze względu na ograniczenia techniczne szkolnej strony internetowej, film jest dostępny na naszym szkolnym Facebook'u.

• Film konkursowy SP 10: "Szkolna aktywność fizyczna- aktywna przerwa".

• Film jest dostępny na naszym szkolnym Facebook'u.

Nasza szkoła uczestniczy w konkursie "Szkolna aktywność fizyczna- aktywna przerwa", którego organizatorami są: Śląski Wojewódzki Inspektorat Sanitarny
              i Akademia Wychowania Fizycznego w Katowicach. Partnerem konkursu jest Śląski Kurator Oświaty w Katowicach.

Organizacją konkursowej przerwy na terenie naszej szkoły zajęły się Panie: Beata Odrzywołek, Magdalena Pastuszka- Fuks i Barbara Burkiewicz- Wojdat.

Serdecznie dziękujemy naszym uczennicom klasy 7a za zaangażowanie, poczucie humoru i uśmiech oraz oczywiście za wspaniałe taneczne aktywności!

Trzymajcie za nas kciuki!