• Zakupów w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa 2.0 ciąg dalszy.

• Zakupów w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa 2.0 ciąg dalszy. Tym razem do biblioteki trafił nowy laptop, drukarka oraz bezprzewodowy czytnik kodów kreskowych!Dzięki nowemu sprzętowi obsługa czytelników i wypożyczanie nowości wydawniczych będzie szybkie i bezproblemowe.Zapraszamy do biblioteki już dziś!

"Dofinansowano ze środków finansowych Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach realizacji Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa 2.0 na lata 2021-2025".

#nprcz20#narodowyprogramrozwojuczytelnictwa#nprczSP10Mysłowice#MinisterstwoEdukacjiiNauki#MinisterstwoKulturyiDziedzictwaNarodowego

• Nowości ciąg dalszy! 📚📚📚

• Kolejna porcja nowiutkich książek 📖 już w bibliotece. Jak widać uczniowie nie mogą się doczekać! Jeszcze tylko parę chwil i będzie można wypożyczać!

*Działanie mające na celu promowanie i wspieranie rozwoju czytelnictwa dzieci i młodzieży, realizowane w ramach NPRCz 2.0

#nprcz20
              #narodowyprogramrozwojuczytelnictwa