Najlepiej czytające klasy 📚📚📚
Koniec roku szkolnego, to czas podsumowań. Tak było i tym razem.We wtorek 23 czerwca nagrodzone zostały najlepiej czytające 📖 klasy w naszej szkole .Z rąk pani dyrektor dyplomy oraz słodkości odebrali uczniowie następujących klas:
🥇 1 miejsce: klasa 1B wraz z wychowawczynią panią Agatą Żymłą
🥈 2 miejsce: klasa 2B wraz z wychowawczynią panią Beatą Odrzywołek
🥉 3 miejsce zajęły:klasa 1A wraz z wychowawczynią panią Ewą Głos orazklasa 5A wraz z wychowawczynią panią Magdaleną Pastuszką – Fuks
Gratulujemy naszym młodym czytelnikom! 📖📚
Pamiętajcie: „Kto czyta książki żyje podwójnie” Umberto Eco