• SP10
      • świetlica
      • Film jest dostępny na naszym szkolnym Facebook'u.

Nasza szkoła uczestniczy w konkursie "Szkolna aktywność fizyczna- aktywna przerwa", którego organizatorami są: Śląski Wojewódzki Inspektorat Sanitarny
        i Akademia Wychowania Fizycznego w Katowicach. Partnerem konkursu jest Śląski Kurator Oświaty w Katowicach.
      • pracownia
      • stołówka
      • Festyn Rodzinny
      • Patriotyzm
      • absolwenci
      • ZIELONA SZKOŁA
      • ślubowanie
      • zawody
      • Mistrzynie
            • Wojewódzki Konkurs na Najpiękniejszy Wzór że Śląskiej Zapaski 2024

W dniu 23 kwietnia 2024 roku w Urban Lab w Mysłowicach odbyło się podsumowanie Wojewódzkiego Konkursu na Najpiękniejszy Wzór ze Śląskiej Zapaski 2024. Na konkurs nadesłano 87 prac, spośród których jury wyłoniło 30, które zakwalifikowały się do wystawy pokonkursowej.Komisja konkursowa przyznała 1, 2 i 3 miejsce, wyróżnienia specjalne oraz wyróżnienia.Laureaci:I miejsce - Weronika W. - Szkoła Podstawowa nr 10, MysłowiceII miejsce - Maja G. - Szkoła Podstawowa nr 10, MysłowiceIII miejsce - Laura T. - Szkoła Podstawowa nr 9, Mysłowice Wyróżnienia specjalne:Maja P. - SP 21, TychyLena S. - Szkoła Podstawowa nr 1, CzeladźOksana P. - Szkoła Podstawowa nr 10, MysłowiceWyróżnienia:Daria B. - Szkoła Podstawowa nr 10, MysłowiceSzymon S. - Szkoła Podstawowa nr 1, CzeladźDawid W.-W. - ZSP dla Dzieci Niesłyszących i Słabo Słyszacych, KatowiceGratulujemy!!!Patronat honorowy : europoseł Pan Łukasz Kohut

• Filmik "Pokaż mi historię"

Uczniowie klasy 3b z Panią Katarzyną Kuroczką nagrali drugi filmik w ramach innowacji pedagogicznej metodycznej "Pokaż mi historię". Tym razem wykorzystaliśmy do pomocy sztuczną inteligencję i przy użyciu klocków LEGO zmierzyliśmy się z historią edukacji i nauki :). Poniżej możecie zobaczyć efekt naszej pracy.

• Zwycięstwo klasy 3b

Dnia 12 kwietnia uczniowie z klasy 3b przygotowani przez nauczycielki: p. Kingę Chojnowską i p. Beatę Odrzywołek wzięli udział w I Międzyszkolnym Konkursie INTEGRACJA Z KLASĄ zorganizowanym przez Szkołę Podstawową nr 6 w Mysłowicach- Brzęczkowicach. Konkurs miał na celu pokazać, jak integrować społeczność klasową, szkolną i lokalną. Po intensywnych przygotowaniach uczniowie klasy 3b wygrali pierwszą edycję tego konkursu. Bardzo się cieszymy ! :)

• WYPRAWKA DLA PIERWSZAKA

Wyprawka dla dziecka w klasie I - rok szkolny 2024/2025

Edukacja wczesnoszkolna:

• tornister, piórnik, pióro ze stalówką (od listopada),
              • zeszyt w linie A5 32- kartkowy (trzy linie, bez marginesów),
              • zeszyt w kratkę A5 32- kartkowy (bez marginesów),
              • zeszyt do nut A5,
              • nożyczki,
              • klej w szty
            • UWAGA! UWAGA!

18 marca w poniedziałek na dużej przerwie 11.20-11.40 w ramach FestiwaluŚląskiego 2.0. będziemy się ponownie bawić w grę terenową. W zeszłymroku spodobała się Wam, więc zapraszamy i w tym roku!Co trzeba zrobić?Znaleźć żółtą kartkę ukrytą gdzieś na korytarzu, zabrać ją ze sobą,przeczytać zadanie zapisane po śląsku i wykonać je prawidłowo.Następnie przynieść żółtą kartkę do świetlicy wraz z odpowiednimprzedmiotem, który dostaniecie od kogoś w ramach zadania, gdy dobrze jezrozumiecie i wykonacie.Każdy, kto znajdzie chociaż jedną kartkę i wykona jedno zadanie,zdobędzie nagrodę.W sumie będzie ukrytych 5 żółtych kartek na korytarzach.Zabawa trwa tylko podczas tej jednej przerwy.

Sobota 27.04.2024